Gratka.pl ogłoszenia nieruchomości, motoryzacja, praca i inne.

Ulubione
Dodaj ogłoszenie
x

Dbaj o bezpieczeństwo transakcji

  1. Najbezpieczniejszy jest odbiór osobisty.
  2. Nie wpłacaj zaliczki za przedmiot, płać przy odbiorze.
  3. Unikaj ogłoszeń pisanych łamaną polszczyzną.
Przeczytaj więcej: Pomoc i bezpieczeństwo. Skontaktuj się z BOK w razie pytań.
  • oferuję usługi

BISZOFIT POŁTAWSKI 250ML Produkt nieużywanyNowy produkt

15
Udostępnij Dodaj do ulubionych
  • Zdjęcia1
  • Mapa
BISZOFIT POŁTAWSKI 250ML
Schowaj

BISZOFIT POŁTAWSKI 250ML 1 z 1

15.00 zł

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy


podkarpackie

Numer ogłoszenia: 10528377

Wyślij zapytanie
BISZOFIT POŁTAWSKI - PŁYN - 250 ml.WYLECZ SIĘ SOLAMI MINERALNYMI

Wypróbuj Biszofit Połtawski To naturalny, skuteczny sposób na dolegliwości reumatyczne, bóle kręgosłupa, obrzęki nóg, a nawet żylaki.DLACZEGO BISZOFIT LECZY?


Biszofit Połtawski zawiera bardzo duże ilości elementów mineralnych, takich jak: brom, żelazo, chlor, magnez, jod, cynk, mangan, miedź, molibden, selen i wiele innych. Wszystkie one wpływają dobroczynnie na nasz organizm. Co więcej, są całkowicie wolne od zanieczyszczeń, z jakimi stykamy się na powierzchni ziemi. To tak, jak byśmy dotknęli na moment pradawnego świata, w którym powietrze i woda były krystalicznie czyste. Biszofit Połtawski z jednej strony leczy dolegliwości skórne, jak łuszczyce, czy łupież, ale jednocześnie łatwo przenika do organów wewnętrznych. Dzięki temu może usunąć: reumatyczne bóle stawów, zapalenia stawów, zapalenia korzonków nerwowych, bóle kręgosłupa, bóle i skurcze mięśni, obrzęki, czy żylaki.Natura to skarbiec pełen leków, które łagodzą uciążliwe dolegliwości. W wielu przypadkach przyroda pomaga nam pozbyć się codziennego cierpienia i dzięki niej nie jesteśmy już bezradni wobec choroby. Dlatego coraz więcej osób szuka pomocy właśnie w naturalnych preparatach zdrowotnych.

Biszofit naturalny to minerał wydobywany przy odwiertach ropy naftowej. Zawiera roztwór chlorku magnezowego o mineralizacji 400-500 g/l oraz ponad 30 mikro- i makroelementów:


magnez - poprawia krążenie, zapobiega zakrzepicy tętnic, aktywizuje procesy energetyczne, bierze udział w budowie tkanki kostnej (żylakami, zwyrodnienia) zawartość 95g/l.
brom - stymuluje procesy przenikania substancji przez skórę i do wnętrza komórek, działa leczniczo przy zapalnych procesach obwodowego układu nerwowego.(rwa kulszowa, zapalenia korzonków).
jod - ma znaczący udział w procesie przemiany międzykomórkowej, usuwa nagromadzone substancji toksyczne, działa aseptycznie, odkażająco (artretyzm, zapalenia skóry)
krzem - ma znaczący wpływ na cały układ kostno mięśniowy. Budowę kości, chrząstek, niezbędny przy walce z cellulitem.
żelazo - jest pierwiastkiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmy, zużywany w ustroju do produkcji czerwonych krwinek - wchodzi w skład hemoglobiny. Jego niedobór prowadzi do zaburzeń ze strony układu krwiotwórczego - powstaje mała liczba czerwonych krwinek co może doprowadzić do niedotlenienia narządów.
molibden - jest częścią składową niektórych enzymów niezbędnych do prawi8dłowego funkcjonowania organizmu.
Inne mikro- i makroelementy wspomagają i uzupełniają działanie preparatu

Właściwości farmakologiczne:


Działa przeciwzapalnie, znieczulająco, rozpuszcza zakrzepy żylne, przenikając przez skórę działa na poziomie komórkowym, odbudowuje twarde i miękkie tkanki.
Jest skutecznym lekiem we wszystkich postaciach osteoporozy.
Likwiduje obrzęk, pobudza metabolizm w układzie kostno-mięśniowym.


Choroby układu kostnego i mięśniowego
Choroby obwodowego układu nerwowego
Choroby pourazowe
Choroby obwodowego układu naczyniowego
Zastosowania kosmetyczne


Sposób użycia; Miejsce wymagające leczenia (stawy, lędźwie, mięśnie itd.) posmarować cienką warstwą preparatu wcierając go lekkimi ruchami ok. 2-3 min. do całkowitego wchłonienia 2-3 razy dziennie. Podczas kuracji bardzo ważna jest systematyczność, leczenia trwa 10-14 dni. Po 3-4 tygodniach kurację powtórzyć.

Opakowanie: 250 ml w plastikowej butelce, wystarcza na 2 miesiące leczenia.Biszofit najlepiej stosować wieczorem,

z ciepłą opaską na całą noc.Przy artrytach, bólu w kręgosłupie, ostrodze piętowej i odciskach – okłady rozgrzewające: rozgrzać część ciała 1 -2 min. lampą lub termoforem, natrzeć biszofitem, zawinąć ciepłą opaską.

Przy bólach stawów kości i stóp : 50-100 ml biszofitu na 1l gorącej wody; kończynę zanurzyć na 15-30 min.

Dla odnowienia układu oporowo-ruchowego po urazach, sportowym i fizycznym obciążeniu, pracy w ogrodzie czy na działce, dla ulżenia nadwyrężonym mięśniom rąk i nóg, bolących plecach
– rozcieranie i masaż z biszofitem.

POSIADAM ROWNIEŻ BISZOFIT W OPAKOWANIACH PO 500ML 22ZŁ

Numer ogłoszenia: 10528377


podkarpackie

Zostało: 1000 znaków

Odśwież

Kliknięcie "Wyślij Zapytanie" oznacza zgodę na jednorazowe przekazanie ogłoszeniodawcy Twoich danych z formularza zapytania.

Dane kontaktowe:

podkarpackie

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.

Zamknij

Kliknięcie ”Zapisz się” oznacza akceptacje poniższej zgody. Podany e-mail wykorzystamy do dostarczenia wybranych powiadomień.

Zapisz się