Ogłoszenie Bydgoszcz Automatyka przemysłowa, naważanie surowców, WAGOMAT.. Rodzaj oferty: oferuję usługi

Gratka.pl ogłoszenia nieruchomości, motoryzacja, praca i inne.

Ulubione
Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie jest nieaktualne.

  • oferuję usługi
  • Bydgoszcz

Automatyka przemysłowa, naważanie surowców, WAGOMAT.

0
Automatyka przemysłowa, naważanie surowców, WAGOMAT.
Firma WiS jest dynamicznie rozwijającą się firmą inżynierską z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu komputerowych systemów sterowania oraz kompleksowej realizacji instalacji automatyki dla obiektów przemysłowych.
Realizujemy przedsięwzięcia z zakresu Automatyki Przemysłowej i Techniki Napędowej w różnych branżach przemysłu. Oferowane usługi wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie własnych projektantów i zespołów montażowych.

Firma WiS specjalizuje się w przemysłowych układach pomiaru masy, jest producentem przetworników pomiaru masy "WAGOMAT&am p;amp;qu ot; stosowanych przy naważaniu i dozowaniu na wielu instalacjach w całej Polsce.
Realizujemy także prace związane z projektowaniem, realizacją i modernizacją automatyki, w oparciu o sterowniki PLC firmySIEMENS oraz komputerowe systemy nadzoru.

Firma WiS stawia na sprawdzone i pewne rozwiązania w zakresie:
- implementacji procesów wsadowych,
- implementacji i wizualizacji sekwencji sterowania,
- archiwizacji zmiennych procesowych,
- projektowania,
- wykonawstwa,
- doradztwa.

Oferujemy projektowanie, modernizację i wykonawstwo systemów automatyki przemysłowej w oparciu o sterowniki PLC firmy SIEMENS. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania realizującego funkcje zgodne z założeniami technologicznymi i wymaganiami klienta. Jako interfejsy operatorskie i lokalne systemy wizualizacji stosujemy kolorowe dotykowe panele graficzne. W projektach wymagających archiwizacji danych i wizualizacji w działach nadzoru przedsiębiorstw stosujemy komputerowe systemy bazodanowe łącząc je bezpośrednio z systemami sterowania.
- WinCC flexible,
- WinCC,
- In Touch,
- Visual Basic.

Oferujemy wykonawstwo szaf sterowniczych oraz pulpitów sterowniczych w oparciu o dokumentację własną lub powierzoną. Szafy sterownicze wykonujemy w oparciu o komponenty takich renomowanych firm, jak m. in.: Siemens, Rittal, Moeller, Danfoss, Finder, Lenze, Pilz, Helukabel. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej zapewniamy Państwu fachowe i solidne wykonanie prac oraz służymy niezbędną wiedzą w rozwiązywaniu problemów. Konfiguracja szaf sterowniczych może być dowolna jako wolno-stojące, szafo-pulpity itp. Szafy mogą być w o dowolnym stopniu ochrony IP i wykonane ze swobodnym lub zamkniętym systemem chłodzenia, mogą być wyposażone w układy podgrzewania i klimatyzacji.

Firma działa na terenie całego kraju, jak również za granicą.

Bliższych informacji można uzyskać na stronie:

http://www.wis.bydgoszcz.pl/

Tel.: +48(523 409...
Fax.: +48(523 409... wew(10)

E-mail do nas:
biuro@wis.bydgoszcz.pl

Filmy:
www.youtube.com/watch?v=631Fn3fq-uI
www.youtube.com/watch?v=c5vuAWNIXA0

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.

Zamknij

Kliknięcie ”Zapisz się” oznacza akceptacje poniższej zgody. Podany e-mail wykorzystamy do dostarczenia wybranych powiadomień.

Zapisz się