Ulubione
Dodaj ogłoszenie Dodaj ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie

Kompletność oferty
Wybierz jedną z sugerowanych kategorii:
  Lub ustaw kategorię ręcznie:

  Za darmo

  Opis usługi/przedmiotu powinien być dokładny i zgodny ze stanem faktycznym. W przypadku przedmiotów prosimy uwzględnić stan zużycia, zalety i wady.

  Adres (URL) filmu z Youtube lub Vimeo

  Dodaj zdjęcie

  Możesz dodać kilka zdjęć jednocześnie, maksymalnie jeszcze 12. Nie można dodać więcej zdjęć. Możesz korzystać z drag&drop (przeciągnij i upuść zdjęcie na pole dodawania). Maksymalna wielkość ładowanego zdjęcia to 6MB. Przeciągnij dodane zdjęcie, aby zmienić jego kolejność.

  pola oznaczone * są wymagane

  Wyróżnij ogłoszenie

  Ogłoszenia są aktywowane na 31 dni

  Wybierz sposób zapłaty

  • punktów

   Aby zapłacić punktami Zaloguj się

  do zapłaty: ( zł netto)
  (rozwiń)

  Z uwagi na bezpłatny charakter usług w serwisie Gratka.pl takich jak powiadomienia email, czy zapytania przez formularz kontaktowy, lub z uwagi na ich charakter, korzystanie z nich może wymagać od Użytkownika rejestracji konta zgodnie z regulaminem serwisu oraz wyrażenia przez Użytkownika zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na podany w czasie rejestracji konta adres e-mail, jednak raz wyrażona zgoda może być w każdym czasie odwołana.

  Klikając w przycisk "Zatwierdz i zapłać" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia wykonywania usługi przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i wyrażam zgodę na jej wykonanie w całości przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

  Standardowa wartość 1 punktu wyróżnienia kupowanego oddzielnie to 1,23 zł z VAT, wybierając powyższe warianty oszczędzasz. Ogłoszenie wyróżnione na 7 dni to ogłoszenie wyróżnione liczbą 6 punktów wyróżnienia, przez 7 dni. Ogłoszenie wyróżnione na 31 dni to ogłoszenie wyróżnione liczbą 6 punktów przez 31 dni. Wyróżnienie na 31 dni ma proporcjonalnie wartość 26,57 punktów wyróżnień w porównaniu z wariantem 7-dniowym. Pozostałe zasady dotyczące wyróżnień znajdziesz w Regulaminie.

  Skuteczność ogłoszeń mierzyliśmy porównując liczbę odsłon w ogłoszeniu wyróżnionym i niewyróżnionym, po 7 dniach od aktywacji (z okresu 30 listopada 2016 do 11 grudnia 2016). Ogłoszenie wyróżnione o 6 punktów jest oglądane średnio 6,04 razy częściej, niż ogłoszenie niewyróżnione. Wnioskujemy z tego, że nowa opcja - wyróżnienie na 31 dni - proporcjonalnie pozwoli uzyskać liczbę odsłoń 24,16 razy większą od ogłoszenia niewyróżnionego.

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.